Firma Roottel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i tworzeniem oprogramowania oraz produkcją urządzeń elektronicznych przeznaczonych przede wszystkim do stref szczególnego zagrożenia wybuchem pyłów i gazów w kopalniach. Świadczy również usługi serwisowe w zakresie informatycznym, elektronicznymi oraz teletechnicznym.

FIRMA ROOTTEL SP. Z O.O. POSZUKUJE:

ELEKTRONIK

Miejsce pracy: Katowice

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektronik)

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:

  • lutowanie

  • Tworzenie oprogramowania, uruchamianie, naprawianie urządzeń

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub firmie o podobnym profilu działania

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".